HxGN Local Poland 2016

Zapraszamy na konferencję

Grupa Hexagon skupia kilkadziesiąt firm zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem najnowocześniejszych technologii z zakresu projektowania, pomiaru i wizualizacji, zatrudniających ponad 16 000 osób w 46 krajach.

Hexagon Safety and Infrastructure jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej, służb mundurowych, transportu, rolnictwa, przedsiębiorstw usług komunalnych oraz branży telekomunikacyjnej. Nasze rozwiązania wspomagają transport publiczny w Nowym Jorku, planowanie przestrzenne w Zurichu, dysponowanie karetkami pogotowia w Sao Paulo, zarządzanie oświetleniem ulic w Warszawie, czy obsługę wodociągów w Poznaniu.

Hexagon Intergraph Process Power & Marine jest dostawcą rozwiązań informatycznych Smartplant® Enterprise, przy pomocy których firmy inżynieryjne typu EPC i operatorzy rozległych obiektów przemysłowych z sukcesem tworzą i wykorzystują wiarygodną informację i dokumentację techniczną, niezbędną do projektowania, budowy i eksploatacji tych obiektów. Dzięki temu powstają i pozostają w użytkowaniu coraz bezpieczniejsze i bardziej efektywne elektrownie, rafinerie, zakłady chemiczne, kopalnie i inne instalacje na lądzie i na morzu.

Od ponad 20 lat organizujemy w Polsce konferencje dla naszych klientów, zapraszając na nie wybitnych specjalistów z zakresu informatyki, inżynierii, zarządzania i administracji. Coroczne spotkania gromadzą wyjątkowych uczestników, m.in.: przedstawicieli przemysłu petrochemicznego i energetycznego, ministerstw, urzędów centralnych, instytutów badawczych, urzędów marszałkowskich, a także prezydentów miast, burmistrzów oraz wielu innych znakomitych gości.

Tegoroczna konferencja odbędzie się po raz pierwszy w Sopocie, w dniach 5-7 października.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

ORGANIZATORZY:

      

PATRONI HONOROWI: