HxGN Local Poland 2016

HxGN Local Poland 2016 już za nami!

W imieniu organizatorów HxGN Local Poland 2016 bardzo dziękujemy za udział w konferencji, która odbyła się w Sopocie, w dniach 5-7 października 2016. 
Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście Państwo być częścią tego wydarzenia. 

Wiele czasu oraz zaangażowania włożyliśmy w zorganizowanie konferencji, a to że spotkaliśmy się z Państwem w tak licznym gronie oraz w tak dobrej atmosferze pozwala nam sądzić, że impreza ta była bardzo udana a możliwość wymiany poglądów z pozostałymi uczestnikami była cennym i inspirującym doświadczeniem. 

Przyjemnością dla nas było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących wypowiedzi oraz obserwować zainteresowanie przedstawianymi przez prelegentów tematami. Dziękujemy za ciepłe słowa padające w trakcie konferencji, jak i po jej zakończeniu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenia okażą się cenne i pożyteczne w codziennej pracy, zaś Państwa liczny udział będzie początkiem, lub kontynuacją współpracy z grupą Hexagon.

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami, przeżyciami czy przemyśleniami z konferencji zachęcamy do ich zamieszczenia w naszym profilu na LinkedIn lub Facebook.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję za rok!